KONST / Litografier / Färglitografier 8023099
nr 802 3099
Peter Borotinskij
(f. 1948), Sverige
Färglitografier, 3 st, Peter Borotinskij (f. 1948), signerade, motivets mått: 22x27 + 29x40 + 30x35
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 21 januari 2013
kl 19:58:35
800 kr
1.000 kr
1.200 kr
Peter Borotinskij
Läs mer om Peter Borotinskij